Apie kalbančias ryžas galvas ir plazmą smegenyse.

Posted: 2014/06/21 in Milda Bartašiūnaitė

tv-lies

Šiuolaikiniam „žurnalistui“, kuriančiam TV vakaro žinių reportažus iš užsienio, pakanka penktos klasių išsilavinimo. Tiesiog gabus penktokėlis sugeba sakinyje sukeisti vietomis veiksnį su tariniu, o papildinį su pažyminiu. Būtent tuo ir užsiima „žiniukai“, kurių pagrindinė užduotis – padaryti taip, jog iš centriuko gautas bendras informacijos paketas bent kiek skirtųsi nuo konkurencinės televizijos diktorės skaitomo teksto. 

Kitais žodžiais tariant, tai ką tą dieną iš užsienio kalbos išvers (parašys) STT nuolat pasiklausomas vienas ar kitas BNS darbuotojas, tai pas mus bus pateikiamia, kaip nepriklausoma ir patikima informacija.

Visai neseniai Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininkas Dainius Radzevičius tiesiai į LRT kamerą išrėžė, kad neatmeta galimybės, jog BNS darbuotojų pasiklausomi visi (net ir asmeniniai) telefoniniai pokalbiai gali būti panaudojami šantažui .

Kad GALIMAI taip ir yra, tapo akivaizdu, kai vakaro žiniose tas pats interviu su LŽS pirmininku jau buvo grubiai patrumpintas ir sakinys apie šantažą bei kitas grėsmes nebepasiekė žiūrovo ausų.

Ką reiškia, kai mūsų informacinės laidos skelbia naujienas, kurias nusicopypast‘ina nuo teisėsaugos valdžios organų GALIMAI šantažuojamų lietuvių žurnalistų, kurie taip pat turi savo „centriuką“, iš kurio parenka naujienas, kuriame GALIMAI dirba tokios pačios kontroliuojamos marionetės?

Tai reiškia tik vieną: žinios, kurios kasdien transliuojamos per mūsų „plazmas“, nėra ir net teoriškai negali vadinis objektyviomis. Tai ne žinios, o interpretacijos. Interpretacijos tos „tiesos“, kurią taip skrupulingai kontroliuoja dėdės iš Vašingtono.

Tinkamiausiu pavyzdžiu, kas yra žinios iš Vašingtono, dar mūsų seneliai bei proseneliai atsimena. Solidus, amerikonišku akcentu papuoštas diktoriaus balsas jiems pranešdavo, kad tuoj tuoj, iki Kalėdų JAV atsiųs savo desantą kovai su NKVD. Kai Kalėdos virto Velykom, o desantas nepasirodė, mūsų seneliai ir proseneliai dardėjo gyvuliniuose vagonuose Kazachstano ar Laptevų jūros link.

Dabar „Balsas iš Vašingtono“ yra virtęs ryžaplauke moterimi, vardu Jen Psaki. Jos pasisakymai apie įvykius Ukrainoje įkvepia ne vieną aštraliežuvį memų kūrėją. Visi girdėjom apie JAV karo laivą Baltarusijos pakrantėse ir rinkimų karuselę Ukrainos pietryčiuose.

Labai svarbu tai, jog „žinios“ ne tik interpretuojamos, bet ir košiamos per cenzo filtrą. Kitaip tariant, jeigu vienam pasaulio krašte prasidės atominis karas, mes nebūtinai apie tai sužinosime, jeigu globalistų valdomi „centriukams“ bus uždrausta apie tai net pyptelėti.
Puikus to pavyzdys yra Pietų Osetijos bei Abchazijos konfliktas.

Kai Amerikoje mokslus baigęs, tai yra aprobaciją praėjęs Gruzijos prezidentas M.Saakašvilis pasiuntė savo kariuomenę skersti 2006m. referendumais autonomiją paskelbusių regionų žmonių, apie tai nepyptelėjo ir neparašė nei viena Lietuvos (ir ne tik) žiniasklaidos priemonė. Bet užtat, kai po poros dienų Rusija įvažiavo su tankais ginti osetinų – CNN, BBC, ABC ir kitų globalistų valdomų naujienų agentūrų kameros staiga įsijungė, o diktoriai plyšaute plyšavo RUSAI PUOLA!

Ir tikėjom. Ir piktinomės. Ir smerkėm.

Prakeikti rusai užpuolė vargšę demokratinę Gruziją…

Nežinau kaip jums, bet man neteko skaityti nei vieno straipsnio populiariausiuose LT portaluose, kuriame, pasibaigus kariniam konfliktui, o tuo pačiu ir psichozei, būtų parašyta, kas pirmas ir kodėl pradėjo bombardavimus bei skerdynes.

Net ir šiandien, žinios, jog Ukrainos nacgvardija apšaudė Rusijos pasienio punktą , susprogdino ten esantį pastatą bei sužeidė pasienietį mes neperskaitysime. Mes neperskaitysime apie dešimtis tūkstančių pabėgelių iš Pietryčių su mažamečiais vaikais ir kūdikiais ant rankų, kurie palikę savo suniokotus namus ieško prieglobsčio kažkodėl ne „teisingoje ir teisioje Centrinėje Ukrainos dalyje, bet „diversantiškoje Rusijoje“.

Mes neperskaitysime analitinio straipsnio, kuriame būtų bent iškeliamas klausimas, kodėl Kievas, kuris iškilmingai kalba apie nedalomą Ukrainą, bombarduoja civilių namus, daugiabučius, ligonines, mokyklas, orouostus, vandens, elektros tiekimo punktus? Kiba milijardierius Porošenka skirs savo asmenines lėšas visos, gyvenimui tinkančios infrastruktūros atstatymui?

Ne.

Ir durniui aišku, kad neskirs.

Bet lietuviškų „žinių“ užliūliuotas durnius pats niekada neprieis išvados, jog Donetsko, Lugansko ir kitos sritys yra tyčia lyginamos su žeme ir tyčia daroma taip, kad jei kas iš pabėgelių vėliau norėtų sugrįžti – sugrįžti tiesiog nebūtų kur.

Shell‘ui ir Chevron‘ui, kurie jau yra gavę leidimą tose vietovėse ieškoti ir išgauti skalūnų dujas, gyventojai su plakatais apie švarų vandenį ir žemės taršą nereikalingi.

Beje, metas būtų suprasti, suvokti, jog korporacijų savininkams, kurie valdo energetinius išteklius bei žiniasklaidą, yra ir bus grynai nusispjaut į žemę, į vandenį, į žmogų. Jiems bus nusispjaut į milijonus žmonių, jeigu jie, pasiima ginklą ir stoja ginti savo šeimos, savo teisių, savo krašto. Jeigu jiems to krašto reikia – pasiims bet kokiomis, net pačiomis žiauriausiomis priemonėmis. O tuo tarpu ryžaplaukės psakės, dar per likusių gyvų žmonių „plazmas“ pasakos naujienas iš Vašingtono…

milda-b1  Milda Bartašiūnaitė

 

Komentarai
  1. nesvarbu parašė:

    geras

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s