Jungtinėje Karalystėje prasideda Bilderbergo konferencija

Posted: 2013/06/15 in Bilderbergo Grupė

Šiandien, birželio 6 d., Jungtinėje Karalystėje, Herfordšyre, prasideda pati svarbiausia ir įtakingiausia pasaulyje konferencija, kurioje susirinks pasaulinio monopolistinio kapitalo ir politinės valdžios globalizatoriai – vadinamieji bilderbergeriai.

Šiais metais yra daug didesnis susidomėjimas Bilderbergo konferencija. Aktyvių žurnalistų ir visuomeninkų spaudimas padarė savo. Pirmą kartą per 59 metus yra ir neoficialus spaudos centras, kuriame dirba savanoriai. Atvyko tūkstančiai protestuotojų, tinklaraštininkų, fotografų ir žurnalistų iš viso pasaulio.
Visas rajonas aplink viešbutį „Grove Hotel” yra užblokuotas. Vietos gyventojai, norintys patekti į savo namus, turi parodyti tapatybės dokumentus.

Įkurta 1954 metais, Bilderbergo konferencija skirta derinti Europos ir Šiaurės Amerikos globalistų pozicijoms dėl gamtinių išteklių užvaldymo ir pasaulinės vyriausybės implimentacijos. Kasmet 35 nuolatiniai Bilderbergo iniciatyvinio vykdomojo komiteto nariai pakviečia apie 100 įtakingų veikėjų, politinių lyderių, „ekspertų” iš pramonės, finansų, mokslo ir žiniasklaidos dalyvauti 3 dienų Bilderbergo viršūnių susitikime. Maždaug du trečdaliai dalyvių atvyksta iš Europos, kiti – iš Šiaurės Amerikos. Trečdalis dalyvių atstovauja didžiajai politikai, kiti – pagrindinėms tarptautinėms institucijoms (NATO, ES, TVF, PB, ECB, PPO ir t. t.).

Tik 1976 metais neįvyko konferencija. Tais metais Bilderbergo grupės įkūrėjas princas Bernhardas iš Nyderlandų buvo įsivėlęs į didelį korupcinį skandalą – buvo pagautas imant kyšius iš „Lockheed Martin”.

Profesorius Andrew Kakabadse knygoje „Bilderberg People” rašo, kad ši globalistų grupė turi didelę politinę galią.

Ši antidemokratinė klika ne tik globalizuoja pasaulį, bet ir parenka politinius lyderius – lėles. Billas Clintonas, būdamas Arkanzaso gubernatoriumi, Bilderbergo konferencijoje dalyvavo 1991 metais. Vėliau tapo JAV prezidentu. Niekam nežinomas opozicijos narys Tony Blairas, dalyvavęs konferencijoje, tapo Britanijos premjeru. Bilderbergo grupės nariai taip pat prastūmė į Italijos premjerus ir buvusį bankininką iš „Goldman Sachs” Mario Monti.

Davidas Cameronas ir Markas Carney (netrukus bus Anglijos banko valdytojas) žada dalyvauti konferencijoje (abu taip pat dalyvavo Bilderbergo praeities susitikimuose). Bilderbergo konferencijoje dalyvaus bankų „Goldman Sachs” (dalyvauja Peteris Sutherlandas, „Goldman Sachs International”), HSBC (dalyvauja Simonas Robertsonas, „HSBC Holdings”) ir „Barclays” (dalyvauja Davidas Wrightas, “Barclays“ viceprezidentas) direktoriai ir pirmininkai, rizikos draudimo fondų vadovai („Hedge Funds”), korporacijų, tokių kaip „Santander”, „Nestle”, „Novartis” (dalyvauja kompanijos prezidentas Markas Fishmanas), „Airbus”, „Google” (dalyvauja Ericas Schmidtas, „Google” kompanijos prezidentas) ir „Microsoft”, vadovai. Tris dienas prabangiame „Grove Hotel” viešbutyje rinksis Iždo ir Valstybės departamentų pareigūnai (Timothy Geithneris ir Robertas Rubinas), JAV nacionalinio saugumo patarėjai, Europos šalių finansų ir užsienio reikalų ministrai, monarchai, Pentagono ir NSA atstovai.

Su dalyvių sąrašu galite susipažinti http://bilderbergmeetings.org/participants2013.html. Ką veikia vienu metu krūva įtakingų politikų (dalyvauja Nyderlandų premjeras Markas Rutte) ir prie ,,kontroliuojamos” griūties prisidėję tarptautinės patariamosios tarybos nariai iš „JP Morgan” arba „Goldman Sachs International” (dalyvauja GS viceprezidentas Michaelas Evansas)?

Dažniausiai nėra detalizuojama tiksli darbotvarkė ir nėra balsuojama už jokius nutarimus. Pagrindinės diskusijų temos šiame jau 61 globalisto susitikime bus: Europos Sąjungos vykdoma politika, pokyčiai Artimuosiuose Rytuose, kibernetinis karas ir asimetrinių grėsmių plitimas, Afrikos problemos, nacionalizmas ir populizmas, Šiaurės Korėjos, Kipro bankiniai ir kiti einami klausimai. Neslepiama Sirijos ir Irano užpuolimo tema.

Šie „laisvosios” rinkos ir „demokratijos” šalininkai diskutuos, kaip išlaikyti savo galią ir įtaką. Valdydamas globalizuotą bankinį kapitalą ir sukūręs „kontroliuojamą” ekonomikos griūtį, technokratinis bankinis elitas planuoja konsoliduoti paskutinius likusius nacionalinių valstybių aktyvus. Suverenios šalys, politiniai lyderiai jau dabar atlieka pastumdėlių funkcijas.

Įdomu tai, kas padengia Bilderbergo grupės konferencijos išlaidas. Yra žinoma, kad visas technokratinio elito išlaidas Jungtinėje Karalystėje dengia oficialiai registruota labdaros organizacija – Bilderbergo asociacija (labdaros org. Nr. 272706). Ši labdaros organizacija apmoka ir saugos kompanijos G4S kontraktą. Iš šių dokumentų galima suprasti, kas šios organizacijos donorai. Penkiaženkles sumas perveda „Goldman Sachs” ir kompanija BP (http://apps.charitycommission.gov.uk/Accounts/Ends06/0000272706_AC_20080331_E_C.PDF).

Vienas iš labdaros organizacijos patikėtinių – ir konferencijoje dalyvaujantis Marcusas Agiusas (buvęs banko „Barclays” valdybos pirmininkas, atsistatydinęs kilus LIBOR skandalui).

Nors spaudoje sakoma, kad Bilderbergo grupė jokių oficialių sprendimų nepriima, faktai byloja ką kita. Formuojasi itin federalinė diktatūriškai iš Briuselio valdoma ES, kurios tikslas – panaikinti nacionalines valstybes. Tai visada buvo Bilderbergo grupės planuose, kaip ir bendros valiutos sukūrimas (daugkartiniai EK prezidento Jose Manuelio Barroso pareiškimai).

Ar pajėgi žmonija pasipriešinti šiai naujai plutokratijos klasei?

Vygantas Kelertas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s