Bilderbergo grupė – euro architektai

Posted: 2013/06/15 in Bilderbergo Grupė

Nekokia žinia skeptikams, kurie teigia, kad Bilderbergo grupė nedaro jokios įtakos pasauliniams politiniams įvykiams. Ir nekokia žinia Europos Sąjungos federalizmo šalininkams, kurių politines pažiūras lemia nežinojimas arba mitų kūrimas.
Vienas didžiausių mitų yra tas, kad Europos Bendrija yra internacionalisto Jeano Monnet’o ir Prancūzijos užsienio reikalų ministro Roberto Schumano idėja. Oficialiuose ES portaluose ir ES sukūrimo propagandoje teigiama, kad Schumano pasiūlymas įsteigti Europos anglių ir plieno bendriją laikomas dabartinės ES pradžia.

Nutekėję 1955 metų Bilderbergo konferencijos Vokietijoje dokumentai įrodo, kad buvo diskutuota bendros Europos ir bendros valiutos sukūrimo klausimu daug anksčiau, negu apie tai buvo pranešta visuomenei.

Dar 2003 metais BBC tyrimo grupei buvo leista naudotis ir peržiūrėti Bilderbergo grupės failus, kurie patvirtino ES, ir bendra valiuta buvo Bilderbergo globalistų smegenų centro idėja. Gali būti, kad BBC žurnalistai skaitė tuos pačius dokumentus, kuriuos vėliau paviešino ir WikiLeaks.

Tačiau dokumentai rodo, kad planas sukurti EEB ir bendrą valiutą yra daug daug senesnis. 1955 metų Bilderbergo konferencijos ataskaitoje-pranešime kalbama apie „reikiamą spaudimą atvesti vokiečių ir kitas Europos tautas į bendrą rinką“.
Dokumente akcentuojama būtinybė „pasiekti aukščiausią integracijos ir politinio federalizmo pakopą per kuo trumpiausią laiką“ pradedant nuo bendros rinkos.
Ir štai 1957 m. įkuriama Europos ekonominė bendrija, kuri vėliau tampa Europos Bendrija arba pirmasis ekonominis ES vienetas…

Taip pat 1955 m. Bilderbergo konferencijos ataskaitoje rašoma, kad „būtų geriau pradėti bendros rinkos plėtrą per sutartį, o ne per naujų institucijų sukūrimą“.
Ir taip viskas įvyksta: 1957 m. kovo 25 d. pasirašoma Romos sutartis. Įkuriama Europos ekonominė bendrija (European Economic Community).

Ir tas procesas nesibaigė iki šių dienų. Po Romos sutarties sekė Lisabonos sutartis, kuri gerokai susilpnino nacionalinių valstybių suverenias galias.

Tą patį galima pasakyti ir apie bendros Europos valiutos sukūrimą, ji nebuvo įvesta banknotų ir monetų pavidalu iki 2002 m. ir įforminta Mastrichto sutartyje. Dokumentai įrodo, kad Bilderbergo grupė apie euro įvedimą kalbėjo daug daug anksčiau….

Dokumente (1955m.!) išreiškiamas susirūpinimas dėl „kuo skubesnio Vokietijos įtraukimo į bendrą Europos rinką“ reikalingumo ir neaiškios ateities be „suvienytos Europos“.

Iš paviešinto Bilderbergo dokumento taip pat galima sužinoti, kad konferencijos atstovas iš JAV (CFR atstovas) patvirtino Europos integracijos idėjos palaikymą, tik amerikiečiai norėtų matyti greitesnę ir praktiškesnę integraciją, atmetant ideologines priešpriešas.

Kaip CFR (Council on Foreign Relations) yra susijusi su bendros Europos idėja.

Trumpai sugrįžkime į pokarinės Europos laikus. Baigėsi Antrasis pasaulinis karas ir Europa buvo ekonomiškai sugriauta. Ją kažkaip reikėjo skubiai atstatyti, nes bijota Tarybų Sąjungos ekonominio potencialo. Bet apie tai globalistų smegenų centrai jau buvo pagalvoję ir parengę planą kitam žingsniui – Europos suvienijimui. Čia reikia pažymėti, kad plačiai yra išsikerojęs mitas dėl Europos ekonominio atsigavimo programos, kurią pristatė generolas Marshallas (Marshallo planas). Pats generolas Marshallas buvo tik eilinis CFR narys ir turėjo atlikti jam paskirtą misiją.

Iš tikro Maršalo plano kilmės reiktų ieškoti Amerikoje, „War and Peace Studies“ projekte, kurį jau 1939 (!!!) metais atliko CFR ir kuriam finansavimą (50 000 JAV dolerių) pirmiems metams suteikė Rockefellerio fundacija. Ties šiuo projektu dirbo apie 120 įtakingų verslo ir akademijos atstovų, 5 valstybiniai departamentai ir 12 valstybinių įstaigų. Ne tik Europos suvienijimo idėja sukosi Amerikos globalistų galvose – jose sukosi ir JT sukūrimas. San Fransisko konferencijoje, kurioje buvo aptariamas JT sukūrimo klausimas, JAV delegacijoje buvo 47 CFR nariai. Tarp jų Johnas Fosteris Dullesas, Nelsonas Rockefelleris ir sovietų agentas Amerikoje Algeris Hissas. JT Chartija, kuriai JAV delegacija pritarė, buvo parašyta CFR būstinėje – Haroldo Pratto pastate, Manhatane.

Įdomus ir toks faktas, kad pasibaigus karui Rockefellerių kontroliuojama CFR ir Valstybės departamentas per savo agentą, CFR narį Alleną Dullesą, leidžia nacių nusikaltėliams ir mokslininkams (Eichmanui, daktarui Mengelei, Kutschmannui) atvykti per Argentiną į Ameriką. Užverbuojami eksnacistai dirbti CŽV ir, pritaikius slaptą programą OPERATION PAPERCLIP, atvežami nacių mokslininkai į Ameriką…

Tiesa, JAV senatorius Josephas McCarthy bandė ištirti, ar už tų organizacijų nėra komunistuojančių Amerikos išdavikų. Jis, vadovaudamas Senato komisijai, bandė išvalyti ir ieškoti Amerikos išdavikų valstybinėse institucijose ir armijoje. Deja, komisija veikė neilgai…
Ar tikrai bendros Europos idėja gimė Europoje? Ir kokie akcentai sudėlioti projekte War and Peace Studies?

Nesunkiai galima suprasti, kas yra kuriama. Sistema su viena, globalia rinka. Vienas globalus ECB su globalia valiuta. Viena, globali piliečių identifikacijos sistema, visuotinai pripažintos „vertybės“. Viešosios nuomonės kontrolė ir formavimas. Vidurinės klasės sunaikinimas ir „kontroliuojamos ekonominės griūtys“.
Vygantas Kelertas

Komentarai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s