Kunigų, teisėjų šiokiadieniai. Sprendžiamos problemos

Posted: 2012/02/10 in Pedofilija

Tikėjimo doktrinos kongregacijos vadovas kardinolas Williamas Levada atidarydamas konferenciją sakė, kad Vatikanas per pastarąjį dešimtmetį gavo daugiau kaip 4 tūkst. skundų. Ši krizė pademonstravo, “viena vertus, išimtinai kanoninės teisės atsako neadekvatumą šiai tragedijai ir, kita vertus, išties daugiabriaunio atsako būtinybę“, sakoma W.Levados kalbos tekste. Jis sakė, jog jo biuras dabar ne tik tiria nusikaltimus, bet ir patarinėja dėl pagalbos aukoms, propaguoja vaikų apsaugos programas ( ??? )ir padeda rengti būsimus kunigus, kad būtų užkirstas kelias vaikų lytiniam išnaudojimui.

Matote, gali netyčia vaikai atpažinti dėdę, kuris vaišino saldainiais ir …
Teisėjai patys turės apsispręsti (??? – kaip DIEVAI kokie ), ar internete skelbti jų biografijas su nuotraukomis, nusprendė penktadienį posėdžiavusi Teisėjų taryba.
Iki šiol Nacionalinės teismų administracijos ir teismų interneto svetainėse buvo viešai skelbiamos Teisėjų tarybos narių ir daugumos teismų primininkų nuotraukos. ( O dabar mat prasidėjo pedofilų medžioklė )
Pasak Teisėjų tarybos pirmininko Gintaro Kryževičiaus, sprendimas leisti teisėjams patiems apsispręsti dėl jų nuotraukų viešo skelbimo priimtas, siekiant užtikrinti asmens duomenų apsaugą ir atsižvelgiant į teisėjų darbo specifiką. Esą (??? – bijo viešumo ) šiuo metu nemažai teisėjų patiria grasinimų, dėl nepakankamos apsaugos teismuose jaučiasi nesaugūs. Be to, yra ir tokių atvejų, kai asmenys nukopijuoja teisėjų nuotraukas ir deda į įvairius portalus.

http://kantas.wordpress.com/2010/11/29/kodel-teisejai-ir-kunigai-tampa-pedofilais/

 

Komentarai
  1. Johnsonas parašė:

    Taigi jie vieši asmenys, ir jie PRIVALO būti visuomenei žinomi. Kitu atveju von iš pareigų, o ko ten sedėti, jei teisėjas be garbės, tai žinoma slėpsis…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s