Tauta apie Nijolę Oželytę FBook’e.

Posted: 2012/01/08 in Lietuva

Koment Puslapis Dar pastebėjimas iš Oželytės facebook’o: didelis manipuliavimas masėmis, manipuliavimas jų jausmais, užblokavimas tų, kurie parašo tai, kas neatitinka jos požiūrio, kas pradeda kliūdyti jos manipuliacijoms, kas pradeda kenkti jos susikurtam autoritetui. Ypač greit užblokuoja, jeigu kritiškai pasisako Landsbergio atžvilgiu. Tu turi, kaip ji, kritikuoti tik Brazauską ir visus šunis ant jo sukarti. Tai labai gerai pažįstami požymiai, kurie būdingi Tatos aplinkai, aplink kurią būriuojasi fanatiškos “megztosios berėtės“.

Algimantas Matulevičius matote tie žmones kurie trina kaip taisyklė garsiausia rėkia apie Rusijos įtaką, komunistus, KGB, apie sovietizmą kokie mes kvailiai nedemokratiški, bet kai tik ne pagal juos ką pasakai ar parašai tai iškarto atsiskleidžia jų asmeninis “demokratiškumas“ Mano patarimas jums tokių negalima leisti į valdžią nes ją gavę jie ten visai suįžulės ir jau ne faecbook’e jus užblokuos o gyvenime

Asta Simoniutyte daug ir ozelyte blokavusi…ji irgi,savo pasaulio zmogelis…tik vis imeta i savo pasauli,ty profili temas,kur kirsija zmones,arba uzveda pati ant to…o paskui daro atranka..ir vel demesio iesko ir laukia naujom diskusijom:)

Marius Kuprevicius siais laikais tie debylai laisvai gali jums plaut smegenis.

Komentarai
 1. MatricaSiknoje parašė:

  keturis debilus cia iraset , graudu i jus ziuret .Ha ha ha

 2. Vismantas parašė:

  Man patinka Nijolės inicijuojamos diskusijos. Kiekvienas gali jose išsakyti savo nuomonę jei ją turi. Jei kai kurie komentatoriai rašo įžeidžiančius komentarus, tai normalu yra juos blokuoti. Nėra neklystančių žmonių ir pasisakymai apie iškilius politikus tai ir parodo tuos bendraminčius su kuriais norime toliau bendrauti. Tik pataikūnai visiems įtinka ir visur prisitaiko. Aš gerbiu tuos , kurie turi savo nuomonę, nors ir nesutampančią su manąja. Diskusija tai nėra manipuliavimas.

  • "Darija" parašė:

   Vidmantai matai Ozelyte blokuoja visus kurie nepritaria jos nuomonei…tokiu yra labai daug….as nekalbu,apie tuos kurie keikias…ar raso izeidziancius komentarus.Tokius paslamekus..pritariu, is kart lauk!Kaip ji atrodo su savo ta “pedofilija“?????Labai daug ,kas ja nebetiki….norejo zmones gal pasakyt ir savo nuomones is kart blokas 🙂 Sios temos diskusijose…ji negraziai pasielge…..nors paskutiniu metu ir apsiramino..O manipuluot kudel ne…gal kokiam dedukui Ozelyte autoritetas…gi malonioji Rozyte…na zmogus pagalvos…kudel nepatiket…dar ir patvorin nuvaziuos :))) ne…nee 😦

 3. Klausimas parašė:

  Gal susiprotės ta ponia Oželytė, kad negalima visiems kišti savo nuomonės. Nors ko gero ne, perdaug kvaila, kad susiprastų. Toliau kovos su jai vienai įžvelgiamais priešais ir kitus, silpnesnio protelio žmogelius į tai įtrauks. Kol klausytojų bus, tol ji siaus Facebook’e, žmones dėl niekų tarpusavyje kiršindama. Gal tokiu būdu ji kariauja su savo trūkumais ir silpnybėmis?

 4. Johnsonas parašė:

  Labiau pasitikiu žinok Oželyte nei Matulevičiais ar Kuprevičiais, o jei šiaip sveika kolkas susilaikyti nuo atviro simpatizavimo Lietuvos viešoms figūroms

 5. rolanda parašė:

  manes niekas neismete, nors gincytis as megstu

 6. Egidijus parašė:

  Gerb.Kupreviciau,zodi debilas reikia rasyti su trumpaja i,o va jau tikras debylas,tai jau jus su savo robertais mazirais ir matricom, su Matulevicium priesaky.Esat labai skystu pautu kiausiniene su menkais ingredientais .Is ponios Ozelytes dar jums tik mokytis ir mokytis ir suglaudus ausis klausyti.Skanaus!

 7. Vaidilute parašė:

  Facebook tam ir yra, kad gali atsisijoti, kas yra tas draugas, o kas ne. As irgi prametyciau, jei man nesamones koks nors draugelis pradetu rasyti. Visur gyvenime dazniausiai to negali padaryti, o reiketu. Nijole Ozelyte gerbiu, nors apie anksciau neturejau nuomones. Taciau ji i mano komentarus visados atsako su pagarba. Todel nieko nuostabaus jog to pacio laukia ir is kitu.

 8. Johnsonas parašė:

  FB yra soc. tinklas info apie avinus rinkti, nedaugiau, Vaidilute 🙂

 9. T parašė:

  Ozelyte isvadino mane neblaiviu ir nusisneknciu, nes pareiskiau kitokia nuomonia, nei jos… tai kas cia ka izeidineja? Moteris jau metuose, bet vejai galvoj oi kaip siaucia… nemoka priimti kitokios nuomones ji…As ja irgi galiu isvadinti isterike, bet aas iki jos zemo lygio stengiuosi nenusileisti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s