Gyvulių ūkis ( V.Radžvilo mintys )

Posted: 2011/12/26 in Naujoji Pasaulio Tvarka ( Endgame )

– kai kuriais atžvilgiais moralinė ir psichologinė atmosfera šalyje iš tiesų vis labiau primena sovietinius laikus.

 Be jokių argumentų trijų milijonų tauta yra žeminama, iš jos tyčiojamasi, klijuojant iš esmės tas pačias etiketes: tamsuoliai, ksenofobai, reakcionieriai, provincialai, nesuprantantys ir nepriimantys europinių vertybių. Kaip ir tada, tai uoliausiai daro žmonės, bent jau kol kas negalintys pasigirti svariu indėliu į tautos ir valstybės pažangą. Užuot jį įnešę, jie labiau linkę būti tik tos pažangos skelbėjais ir vėliavnešiais.

 Mat tokio dalyko kaip europinės vertybės tiesiog nėra – jos tėra mitas. Lisabonos sutartimi ES aiškiai atsiribojo nuo tradicinio Vakarų civilizacijos paveldo, kuris, žinia, didžiąja dalimi yra krikščioniškas. Toks atsiribojimas reiškia, kad ES faktiškai yra ne kas kita, kaip socialinės inžinerijos projektas, kuriuo siekiama sukurti naują socialinę, ekonominę ir politinę tikrovę. Ji kuriama nuosekliai ir metodiškai griaunant vadinamąjį senąjį pasaulį, taigi, paprastai kalbant, mėginama konstruoti iš nieko.

Komunizmo idėjos radosi Vakarų Europoje, tokiose šalyse kaip Italija ar Prancūzija veikė masinės komunistų partijos, už kurias balsuodavo milijonai rinkėjų. Šie žmonės niekur nedingo. Nemirė ir komunizmo ideologija.

Todėl “naujųjų europinių vertybių” skleidėjai išties yra tokie pat ideologai, pakeitę sovietinių laikų propagandininkus. Gaila, kad Lietuvoje tai dar nėra visuotinai suprasta. Svarbiausias visų rūšių ideologų tikslas tas pats – pasitelkus socialinės ir antropologinės inžinerijos priemones sukurti naują žmogų – ar jis vadintųsi arijų rasės atstovu, sovietiniu žmogumi ar puikuotųsi kukliu “naujojo europiečio” vardu.

Apskritai teoriniu ir istoriniu požiūriu mėginant apibūdinti komunizmo ir liberalizmo ideologijų santykį, jį gana tiksliai galima nusakyti tokia vaizdinga formule: liberalas yra savo tikrosios prigimties dar nesuvokęs komunistas, komunistas – savo ištakas jau pamiršęs liberalas.

Dėl vieno dalyko su “europinių vertybių” išpažinėjais tenka sutikti – Lietuva išties yra provincija. Tik ne tuo atžvilgiu, kurį jie akcentuoja, – ne dėl to, kad kliaujamės tariamai atgyvenusiomis vertybėmis, o dėl to, kad be galo menkai tesuvokiame Europoje vykstančias politines ir ideologines kovas, nulemsiančias visų žemyno tautų ir žmonių likimus. Esame panašūs į audros blaškomo ir link uolų nešamo laivo keleivius, kurie apie tai nieko nežino, nieko nenori žinoti ir ramiausiai puotauja laivo bare.


Komentarai
  1. tiesiogblogas parašė:

    visada malonu paskaityti prof. Radzvilo mintis. izvalgos, kaip visada drasios.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s