Specialiosios tarnybos arba kriminalinė prokuratūra ( via ekspertai.eu )

Posted: 2011/10/29 in Lietuvos padugnės

Apie nuolatines machinacijas vykdomas aukščiausiu valstybiniu lygiu rašoma ir rodoma visoje žiniasklaidoje. Milijoninės ar net milijardinės aferos tapo neatsiejama Lietuvos valstybės gyvenimo kasdienybe.

Turbūt kiekvienas supranta, kad milžiniškas sumas vogti iš šalies biudžeto negali kas tik panorėjęs. Tai būtų visiškai neįmanoma be aukščiausios valdžios palaiminimo.

Tokie “projektai“ kaip tūkstantmečio VEKS’ai, nacionaliniai stadionai, atominės elektrinės uždarinėjimai, ar niekam nereikalingų ir įvairiausių kvailiausių strategijų kūrimai yra tik lašelis iš visų valdžios, o tiksliau, atskirų politinių partijų inicijuojamų ir globojamų pinigų pasisavinimo programų.

Atrodytų, kad institucijos, tokios kaip, pavyzdžiui STT ar FNTT, kurios tarsi ir yra sukurtos tam, kad visiems aukščiau išvardintiems reiškiniams prevenciškai užkirstų kelią, iš tiesų tarnauja šiems valdžios sukurtiems neteisėtiems pinigų pasisavinimo mechanizmams. Jei vykdant tokius valstybinius “projektus“ atsitinka kas nors ne taip, šios institucijos ištaiso klaidas. Jų tikslas tokiais atvejais, bet kokia forma įrodyti  visuomenei, kad jokio nusikaltimo nebuvo ir nėra. Tokių pavyzdžių apstu.

O atskirais atvejais nevengiama net aukoti ir pačių pareigūnų, principingai tiriančių nusikalstamas veikas.

Viso to pasekmė paprasta – valdžia ir valdančios politinės partijos susikuria sau gerbūvį, o trečdalis šalies gyventojų balansuoja ar net yra žemiau skurdo ribos. Visa tai niekam seniai nebėra naujiena. Bet kuria forma nepriklausymas vienai iš pastoviai valdžioje esančių partijų, pasmerkia nesėkmei Lietuvos piliečio verslo planus, kūrybinius užmojus ar ambicingas idėjas.

Temoje “Specialiosios tarnybos“ sieksime lengvai panagrinėti, kaip šios nusikalstamos valdžios schemos veikia, kokios institucijos, dosniai išlaikomos iš valstybės, t.y. mokesčių mokėtojų pinigų, tarnauja ne valstybei ir jos žmonėms, o daro viską, kad nusikalstamas kriminalinis pasaulis klestėtų, o nusikaltimai niekada nebūtų atskleisti.

Visoms šioms specialių tarnybų nusikalstamoms veikoms tiesiogiai diriguoja be abejo ne kas kitas, o pati prokuratūra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s