Straipsnis visiems pyderiukams ir A.M. Pavilonienei. 1 dalis

Posted: 2011/10/09 in Rasinė higiena ( Eugenika )

Ką jūs Lietuvos atmatos-tolerastai manote apie šias eilutes?

· Pastojusios moterys gali būti priverstos pasidaryti abortą, nepriklausomai ar jos to nori, ar ne.
· Didžioji populiacijos dalis galėtų būti sterilizuota pasitelkiant nevaisigumą skatinančius vaistus, kurie būtų tikslingai dedami į šalies geriamąjį vandenį arba į maistą.
· Vienišų bei nepilnamečių motinų vaikai turėtų būti priverstinai konfiskuojami ir perduodami ugdyti kitoms poroms.
· Žmonės, kurie prisideda prie “socialinio gadinimo“ (t.y. gimdo nepageidautinus), “įstatymų numatyta tvarka turėtų būti patraukti į atsakomybę už reprodukcijos normos pažeidimus“ (kitaip tariant priversti pasidaryti abortą arba būti sterilizuotais).
· Transnacionalinis planetarinis režimas turėtų imtis pasaulinės ekonomikos valdymo, ir taipogi kontroliuoti intymiausias Amerikiečių gyvenimo vietas (pasitelkiant ginkluotą tarptautinę policinę jėgą).

 

Eilučių autorius, Obamos žmogus – John Holdren knygoje Ecoscience

Puslapis 837
Priverstiniai abortai būtų legalūs.

Beje, buvo prieita prie išvadų, jog priverstiniai populiacijos kontroliavimo įstatymai, net gi tie kurie verstų pasidaryti priverstinį abortą, galėtų būti suderinti su egzistuojančia Konstitucija, jeigu populiacijos krizė ženkliai pagilėtų sukeldama pavojų visuomenei.

Puslapis 786

Vienišų motinų vaikai turėtų būti atimami; arba jos galėtų būti priverstos pasidaryti abortą.Vienas būdas kaip apeiti šį nepritatimą, būtų atkaklus tvirtinimas, jog visi nesantuokiniai kūdykiai turėtų būti įvaikinami – įpatingai tie kurie gimė mažais ir iš kurių vienišai motinai būtų sunku išauginti normalų vaiką. Jei vieniša mama labai norėtų pasilikti kūdykį, ji būtų įpareigota praeiti įvaikinimo procedūras ir pademonstruoti sugebėjimus rūpintis kūdykiu. Įvaikinimo procedūrų sąlygos vienišoms motinoms tikriausiai turėtų būti sudėtingesnės nei keliamos sąlygos susituokusioms poroms, atsižvelgiant į tai jog būnant vienai sunkiau auginti vaiką. Priklausomai nuo visuomenės vietoj įvaikinimo, galbūt negti būtų įmanoma įpareigoti vienišą nėščią moterį susituokti arba pasidaryti abortą.


Seimo narė Marija Aušrinė Pavilionienė © TJA foto Puslapis 787-8
Masinė žmonių sterilizacija per vaistus vandentiekyje yra OK jei tiktai tas nekenkia gyvūnams.

Sterilizatorių primaišymas į vandenį ar į maisto produktus berods gąsdins žmones labiau nei bet kokie kiti priverstiniai gimstamumo kontroliavimo siūlymai. Beje, tas iškeltų tam tikrų labai sudėtingų politinių, teisinių, ir socialinių klausimų, jau nekalbant apie technines problemas. Šiai dienai jokių tokių sterilizatorių dar nėra pagaminta ir pasirodo tokie net vystymo stadijoj neegzistuoja. Kad tai būtų priimtina, tokia substancija turėtų atitikti tam tikrus griežtus reikalavimus: ji turi būti vienodai efektyvi nepaisant plačių dozių diapazonų skirtumų tarp individų, ir nepaisant skirtingų vaisingumo ir jautrumo laipsnių tarp individų; tai turi būti nepavojinga ir neturi turėti šalutinių efektų; taipogi neturi veikti prieštingos lyties individų, vaikų, pagyvenusių žmonių bei naminių gyvūlėlių arba gyvūlių.

Puslapis 786-7
Valdžia galėtų kontroliuoti moterų reprodukciją pasitelkiant sterilizaciją arba privalomas ilgalaikes gimdymo kontroliavimo priemones.

Privalomas Vaisingumo Kontroliavimas

Moterų sterilizavimo programą po antro arba trečio gimdymo, nepaisant to jog tai palyginus sudėtingesnė operacija nei vazektomija, ko gero bus lengviau įgyvendinti negu bandyti sterilizuoti vyrus.

Vystymas ilgailaikės strerilizavimo kapsulės, kuri būtų implantuojama po oda ir ištraukta tik tuomet, kai norima pastoti, atveria papildomas galimybes privalomam vaisingumo kontroliavimui. Kapsulė galėtų būti implantuojama atėjus lytinei brandai, bei galėtų būti ištraukta ribotam gimdymų skaičiui, esant teisėtam leidimui.

Komentarai
 1. kantas parašė:

  kantas reblogged this on Gyvenimo kritika.

 2. Andrius Burlega parašė:

  Nx toki skaityti. Viena is propaguotoju tokiu ideju buvo I. Seviakovaites motina. Kada ji dribo ir nusilauze spranda ir gyvena be jokiu gyvybes zenklu komunikuodama tik akimis, niekas is jos artimuju ar seimos ne neuzsimena apie eutanazija.

 3. taspats parašė:

  Nu ka as galiu pasakyti… tingiu per daug gilintis i straipsni, aiskintis ir nagrineti smulkmenas, bet labai trumpai – kurvas ne tik sterilizuot, bet ir viska ispjovus uzsiut, kad daugiau nebutu problemu ir po saule nerandanciu sau vietos benkartu ir tebunie ramybe joms gyvenime toliau neturint jokios atsakomybes.

  O abortininkes visas is eiles sterilizuot, bet neuzsiut, kad isgamos besilinksmindamos/niekindamos visa laika zinotu ir prisimintu is kur ta ramybe… Rado juk savo tarpkojo paskirti…

  Is atsakomybe turinciu zmoniu, nei per dideles populiacijos, nei chaosa kelenciu benkartu neprisiveis. Beda didziausia, kad sex revoliucija iskiepijo i galvas debilavotiems benkartams uzgimusiems po visu karu ir prievartavimu… bloga dominuojancio patino ivaizdi… rezultatas – matome jau ju palikuonis – hormonu audrose skendincias kalaites ir protpisius alkoholikus zinancius kam skirta penktadienio naktis…

  Toleravimas, netoliaravimas, amoralumo smerkimas, niekinimas… man tai vienodai – reikia suvokti, kas siuksle gime, siuksle ir mirs. – Man sito atamatu dvoko nereikia – nei cia, nei dabar nei rytoj… – ir man nieko nuostabaus, jei kazkada taip ir bus, kad visas atmatas valys kaip srutas del ju prigimties. O labas rytas, del arabu, kiek cia pas mus privaziuoja visokiausio plauko pasinaudoti naktiniu klubu auku *nemokamomis paslaugomis – o ten arabuose seichai ir kiti issigimeliai nezinantys kur turtus deti, supirkineja net ir musu Lietuvos nekaltas mergeles i pasilinksminimio vakarelius… jiems ponams mat nudeveta mesa netinkama… – krc, bet bent jau skurdzioji ju visuomenes dalis dar ne taip visiskai nedegradavus kaip Europeles ubagu…

 4. cekliokursiai parašė:

  Po truputi tampam cinikais… Kas toliau?

 5. cekliokursiai parašė:

  Matai kaip gerai – turit prijaukinta troli.

 6. Moškė parašė:

  “Šiai dienai jokių tokių sterilizatorių dar nėra pagaminta ir pasirodo tokie net vystymo stadijoj neegzistuoja. “
  smarkiai klysti -yra ir naudojama pilnu tempu – tai mikrobangų spinduliuotė- mobilkės šalia kiaušinių. Poveikis įrodytas ne vienam tyrime.

  http://electromagnetichealth.org/wp-content/uploads/2011/02/Research-1.pdf

 7. LenkuHipiai Mozambike parašė:

  O tai kuom Povilioninė ir “visi pyderiukai“ susiję su šituo?

 8. Johne774 parašė:

  Great, thanks for sharing this blog.Really thank you! ccebdadacagd

 9. Johnk997 parašė:

  Very informative post.Really thank you! Awesome. adebdgbegbdb

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s