Nemokama reklama MAXIMAI. Atsargiai E621!

Posted: 2011/10/01 in Lietuvos genocidas

„Natrio gliutamatas E621 – pats nekalčiausias maisto priedas“, – pirmadienio TV3 pokalbių laidoje „Be grimo” tikino Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo ( ?????) skyriaus vedėjas – Almantas Kranauskas. ( Tikras Lt padugnė )

Sunku suprasti žmonių poziciją, kai jie perka visokias dešras MAXIMOSE, kuriose E621 arba natrio glutamatas.  Kodėl vyriausybei į viską nusispjaut. Per nuodus maiste, vyksta žmonijos populiacijos mažinimas. E621 ( neturi nei skonio, nei kvapo ) veikimo principas yra toks: pakliuvęs į organizmą, preparatas greitai prasiskverbia su krauju į smegenis ir sustiprina skonio pojūčius, tame tarpe ir signalus iš liežuvio skonio receptorių. Dėl to mūsų valgomas maistas pasidaro nepaprastai skanus. Nors tos sušiktos dešros gaminamos iš pačių pigiausių produktų: faršo su mėsos pakaitalais, klonuotos ir peršaldytos mėsos, sojos ( labai sveika vyrams – mažina patenciją ) ir t.t. Po E621 vartojimo jaučiamas galvos skausmas, širdies ritmo padažnėjimas, silpnumas raumenyse, mieguistumas. E621 gali sukelti alergiją ir neatitaisomai pažeidžia žmogaus smegenis, DNR ir yra ypač pavojingas vaikų sveikatai. Daugybė tyrimų patvirtino, kad šios medžiagos vartojimas sukelia vaikui nebeatitaisomus regėjimo ir smegenų pažeidimus. Be to, vaikas (kaip ir suaugęs žmogus) pripranta prie natrio glutamato buvimo maiste. Nuo dažno E621 vartojimo skonio receptoriai praranda jautrumą, todėl dažnai jį vartojančiam žmogui maistas be papildo ima atrodyti beskonis. Bet dauguma zombių to nesupranta, eina į MAXIMĄ ir perka tą šlamštą. Pirkite mėsytę pas bobute turguje, jos tikrai neturi pinigų skonio stiprintojams pirkti.

O dabar eikit apsipirkit MAXIMOJE .

Laidoje „Be grimo“ buvo diskutuoja apie E maisto sudėtyje.

Lietuvos daunas – padugnė Marijonas karštai svarsto, kad didžioji pramonė nužudė badą, o mes esame tiek visko „persiėdę“, jog ieškome papildomų priekabių. Marijonui nesvarbu kokį maistą jis kiša į burną, ( jam turbūt ir skylė į kurią kiša nesvarbu )

Komentarai
 1. Johnsonas parašė:

  Jie matyt nesuvokia, kad natrio glutamatas yra pavojingas, vienas iš jo šalutinių poveikių yra sąnarių kremzlinio audinio tirpinimas, taigi prastėja sąnarių veikla, prasideda skausmai ypač vyresniems žmonėms, tada “gliukozamino preparatai“ į trasą…

  Vėlgi, farmacijos pramonė uždirba iš žmogaus kančių, kaip ir karo-pramonės kompleksas..

  Tik visiškas daunas gali nekreipti dėmesio į maisto produkto sudėtį ir priimti racionalaus sprendimo.

 2. Johnsonas parašė:

  Dėl nemodifikuotos sojos tai nesu tikras ar sukelia nevaisingumą, juk azijos šalyse gana gausiai vartojamas produktas ir gimstamumas ten išties nemenkas. Reikės pasistudijuoti išsamiau šią temą 😉

 3. Darius parašė:

  Šita tema labai opi. Iškyla į viešuma ir vėl nurimsta, o žmonija kuo toliau tuo didesnius kiekius vartoja nuodus su maistu. Aš nelabai suvokiu kaip reikia mažiau tos chemijos suvartoti kai ji kišama į beveik visus produktus. Labai liūdna. Labai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s