Lietuvos valstybinio turto didžiausi vagys – Lietuvos padugnės

Posted: 2011/09/29 in Lietuvos padugnės

                Andrius Kubilius – vagis recidyvistas

1999 metų pabaigoje už 1 litą buvo parduota akcinė bendrovė „Lietuvos kuras“. 59 mln. litų paskolų su valstybės garantija paėmusią bendrovę įsigijo Olandijos bendrovė „Kopske“ ir vėliau įmonės turtas buvo išparceliuotas. Faktiškai įmonę įsigijo Izraelio pilietis. Parduodant „Lietuvos kurą“ už 1 litą, bendrovės vertė siekė 184 mln litų. 2000 metais, kai Vyriausybei vadovavo premjeras Andrius Kubilius, „Lietuvos kurui“ papildomai pervesta 18 mln. litų.

I. Degutienė ir A. Kubilius (Alinos Ožič nuotrauka) („Lietuvos žinių" nuotr.)

Konservatoriai – Lietuvą apvogę fašistai

Irena Degutienė – prisidirbusi kvakė, išvengusi atsakomybės ( $$$$$$ – ? )

1999 metų spalio 29-ją įmonės „Mažeikių nafta“ akcijų paketas kartu su koncerno valdymo teise buvo už 75 mln. JAV dolerių parduotas amerikiečių koncernui „Williams International“. Specialistų vertinimu, dėl šio sandorio Lietuvos valstybė patyrė mažiausiai 800 mln. litų nuostolį. „Williams“ gautą dovaną netrukus perleido Rusijos kompanijai „Jukos“. Sutartį pasirašė tuometė socialinių reikalų ir darbo ministrė Irena Degutienė (dabar – Seimo pirmininkė).

Seimo pirmininkė Irena Degutienė

Adolfas Šleževičius – stambaus kalibro aferistas, valstybinio turto vagis, Lt                                            degradas

1994 metais, pritariant tuometei Vyriausybei, Lietuvos žvejybos įmonei ėmė vadovauti su koncernu EBSW siejami kauniečiai. 1995 metų vasarį, likus metams iki Adolfo Šleževičiaus vadovaujamos 6-osios Vyriausybės kadencijos pabaigos, žvejybos laivynui „Jūra“ buvo paskelbtas bankrotas. Darbo neteko keli tūkstančiai žmonių, per įmonės likvidavimą buvo į metalo laužą supjaustyta per 100 žvejybos laivų. Valstybė patyrė 4,5 mln. litų (tuo metu – beprotiškai didelė suma) žalą.

Buvusiam premjerui Adolfui Šleževičiui vyriausybė paskyrė valstybinę pensiją nuotrauka, foto

Lietuvos turto grobstytojas, vagis, stambaus mąsto aferistas

Povilas Milašauskas – aferistas, vagis ir kyšininkas ( turi stogą tarp teisėjų – pedofilų )

2003 metais už 57,55 mln. litų buvo parduota didžiausia šalyje alkoholio gamintoja „Alita“. Tačiau išaiškėjo, kad geriausią kainą už „Alitą“ – net 90,7 mln. litų – buvo pasiūlęs iš pirkimo konkurso eliminuotas Italijos verslininkas Luidžitercas Boska (Luigiterco Bosca). Italui kreipusis į teismą, Valstybės turto fondas išmokėjo L.Boskai 1,75 mln. litų kompensaciją. Seimo specialioji komisija nustatė, kad Lietuvos valstybė, privatizuodama „Alitą“, patyrė 35,905 mln. litų žalą. Dėl valstybės nuostolių buvo nuteistas tuometis Valstybinio turto fondo vadovas Povilas Milašauskas. Aukščiausiasis Teismas neseniai jį išteisino.

Žymė Valstybės turto fondas (VTF)

Valstybės turto išvaistytojas ( $$$$$$ – ? )

pagal Respublika.lt medžiaga

 

Komentarai
  1. kantas parašė:

    kantas reblogged this on Gyvenimo kritika.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s