Kometa Elenin. Kas vyksta?

Posted: 2011/09/25 in NSO

Kometa ELENIN rugsėjo 27d. atsidurs tarp Saulės ir Žemės. Tai reiškia Saulė, kometa Elenin, Merkuris ir Žemė atsidurs vienoje tiesėje. Įvyks visiškas Saulės užtemimas. Iš šios lentelės matyti kas vyko Žemėje, kai Elenin, Saulė ir Žemė jau buvo vienoje tiesėje. Tuo pačiu metu Amerikoje yra suplanuotos kariškių pratybos ir Obamos vizitas į Denverio bunkerius.

Keista Obamos kalba. Citatos iš Biblijos Psalmyno 46:

Dievas – mūsų prieglauda ir stiprybė, visad arti pagalba varguose. [i2]Todėl nebijome, nors ir žemė sverdėtų, nors kalnai griūtų į jūrų gelmę;  net jei jų vandenys šėltų ir putotų, kalnai drebėtų nuo jų šėlimo. {Sela}  Upės srovės[i3] linksmina Dievo miestą,  Aukščiausiojo šventą buveinę.  Dievas yra jame, jis nebus sunaikintas, – rytui auštant, Dievas ateis jam į pagalbą. Siautėja tautos, griūva karalystės, – dundant jo griausmui, apmiršta žemė.  Su mumis Galybių VIEŠPATS, Jokūbo Dievas – mūsų tvirtovė!


 

 

 


 

 


Komentarai
  1. douktris parašė:

    jei kas ir vyks ta diena, – vargse kometa nei prie ko. tsakant wrong place, wrong time. bus nekaltai apkaltinta uz nwo satanistu rankdarbelius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s