Visoms Lietuvos moterims ir mergaitėms. Atsargiai GARDASIL ( arba Silgard )

Posted: 2011/09/24 in Vakcinos

Ar jūs nesusimąstėte kodėl per pastaruosius 30 metų vėžiniai susirgimai padidėjo tris kartus? Žiūrint į  vėžio statistiką, aiškiai galima susidaryti vaizdą, kad naujų vėžio atvejų daugėja. Moterys ir mergaitės, ar jūs ką nors girdėjote apie vakciną GARDASIL? Gardasil yra vakcina, naudojama žmogaus papilomo viruso prevencijai (ŽPV). Vakcina, naudojama siekiant išvengti ( ????? sukelti ) gimdos kaklelio vėžio moterims ( kokia nesąmonė. ŽPV visai nesukelia vėžio ), neseniai gavo korumpuotos FDA ( Amerikos Federal Drug Administration ) patvirtinimą. Taip teigia medikai, kurie dirba pasaulinei medikų mafijai. Pats preparatas-vakcina GARDASIL yra didžiausias vėžio sukėlėjas. Bet nuopisos daktarai bandys moterims ir mergaitėms įkišti vakciną nuo ŽPV – angliškai HPV ( žmogaus papilomos virusas ). Nors patys  medikai teigia kad ,,vakcinacijos nuo ŽPV rezultatų nesimato iškart. Jie bus matomi tik po 30–40 metų“. 

Moterys, netikėkite daktarais. Gydytojai yra finansiškai skatinami, kad paskiepytų kuo daugiau žmonių, nesvarbu tinka asmeniui ta vakcina ar ne; nesvarbu, ar ji yra kokybiška. Nevykdantys skiepų planų gydytojai paprasčiausiai atleidžiami iš darbo. Jie paprasčiausiai žiūri į save ir jiems į jūsų gimdos kaklelio vėžį nusispjaut. Skiepytos mergaitės praranda imunitetą, kurį galėtų perduoti savo kūdikiui su pienu.

Štai ką kalba apie tai Alex Jones:

Ar jūs žinote kad GARDASIL gamina kompanija MERCK. Kompanijos prezidentas George W. Merck  buvo Amerikos biologinių ginklų industrijos prezidentas. Ar pamenate daktarą Leonardą Gorovicą, kuris Amerikos valdžiai paliudijo, kad naujos vakcinos ir ligos yra kuriamos karinėse labaratorijose. Vis dėl to žymaus Amerikos sveikatos apsaugos produktų eksperto daktaro LEN HOROWITZ nelegalios farmacijos industrijos veiklos tyrimas žengė dar toliau – paskelbti rezultatai ne tik bando pagrįsti laboratorinę viruso versija, bet tai dar įvardija kaip piktybinį aktą. Tyrimo rezultatai buvo paskelbti FTB būstinėje vykusiame susitikime su teisininkais. Len Horovitz paviešino savo kalbą bei oficialius dokumentus, kurie liudija apie tai, kad privataus globaliojo biotechnologijų „tresto“ savininkai stovi už visko, ką jūs bet kada girdėjote apie profilaktinę vakcinaciją. Šie dokumentai, perduoti FTB juristams, yra kaltinantis liudijimas valdžią turintiems farmakaloginėms korporacijoms, kurie stovi už vakcinų sukūrimo, panikos kėlimo ir dezinformacijos per žiniasklaidą platinimo ( ką ir daro Lt spauda ), pasiruošimą ir oficialią vakcinacijos reklaminę kampaniją. ( pradedama plauti smegenis per Lt televiziją dėl gimdos kaklelio vėžio ). Šie žmonės kontroliuoja globalius biotechnologinius tyrimus ir technologijas, visišką žiniasklaidos pavaldumą, kuri naudojama šio nusikalstamo kartelio produkcijos ir paslaugų propagandai ir reklamavimui.

Gardasil nužudė mano dukterį:

Jauna mergaitė mirė po Gardasil skiepų:

Medikų melas:

Gardasil – mirties vakcina:

Komentarai
  1. kantas parašė:

    kantas reblogged this on Gyvenimo kritika.

  2. […] apie vakcinas rašiau. Apie vakcinas moterims ir mergaitėms. Ką apie vakcinas mano Alex […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s