Vergai per savo kvailumą ( kol kas viskas žydų – globalistų rankose )

Posted: 2011/09/21 in Ekonomikos pamokėlės

Kas yra žydas? Adolfas ( reikia žinoti istoriją ) tai vadino “Liuciferio tragedija“! Taip ir yra! Destruktyvūs elementai gamtoje vadinami parazitais. Jie yra gyviai, kurie nebegali išgyventi patys, dėl tam reikalingų organų atrofavimosi, kaip plaučių, virkinamosios sistemos, lytinių organų, arba negali judėti. Jie toliau nebėra pajėgūs užsitikrinti savo pačių maistą ir virškinti jį ir yra, taipogi, priklausomi nuo kitų gyvų augalų ir gyvūnų. Jie suėda savo šeimininkus. Jie juos užgula kaip skėriai, iščiulpia jų gyvybę, sunaikina juos. Jų tragedija yra, kad, taip darydami, jie patys susinaikins pabaigoje. Gamta visuomet padeda. Kai parazitai paima viršų, jie suėda vienas kitą.

Ar jūs žinote kad pasaulio finansus kontroliuoja žydų tautybės žmonės? Kodėl taip įvyko aš negaliu atsakyti jums. Aš tik analizuoju istoriją ir faktus. Visi jie yra galingi žmonės pasaulinėje finansų imperijoje. Vadinkite juos kaip norite, kad ir GLOBALISTŲ-ŽYDŲ MAFIJA, kurie geria visų valstybių kraują. ( Lietuvos taip pat )

Ben Bernanke ( JAV Federalinė Rezervų Sistema ) žydas

“Galima skolinti ne žydams lupikiškomis palūkanomis“ (Kaba mezia Tob.). “Žydas visada turi šnekėti taip, kad atrodytų nekaltas“(Pesachim 3a). “Žydas visada turi įtikti aplinkui esantiems asmenims“ (Katubot 17a). “Kokia yra žydo rolė šiame pasaulyje? Vaizduoti kvailą.“ (Chullie 89a). “Kai tik žydai pramoksta išminties, jie tampa klastingais.“ (Sota 21b).

Jean-Claude Trichet ( Europos Centrinis Bankas ) žydas

“Ne žydo namai yra kaip tvartas“(erubin 62a, 72b). “ “Ne žydai nėra žmonės“ (Jebonat 61a Tosahot). “Ar galima ne žydus vainti žmonėmis? Ne! Nes yra parašyta (Ezekielio pranašystė 34:31): “Jūs, žydai, esate žmonės, jūs esate vadinami žmonėmis, bet ne ne žydai nėra vadinami žmonėmis, bet gyvuliais“ (Kaba mezia 114b). “Tik žydai yra svarbūs pasaulyje. Jie yra grūdai, o ne žydai yra pelai“ (Isaak Abrabanul, komentarai Isijo, Jeremijo, Ezekielio ir kitiems 12 pranašų).

Jean-Pierre Roth ( Šveicarų Nacionalinis Bankas ) žydas

Melagingi žydų pažadai: “Jeigu žydas nori panaikinti savo praeitų metų priesaikas, jis tai turi pasakyti naujųjų metų pradžioje: “Visos mano duotosios priesaikos yra negaliojančios“. (Nedarim 23b) Arba: “Vardan ramybės, galima pakeisti savo duotus [ažadus.“ (Jebamot 65b)

Mervyn King

Mervyn King ( Bank of England ) žydas

“Visi žydai yra ponijos vaikai.“(Schabbat 67a, 11a1 128, kaba mezia 113b)

Mark Carney ( Bank of Canada ) žydas

“Kiekvienas žydas privalo sakyti sau, kad šis pasaulis buvo sukurtas man“ (Sanhedrin 37a), “Izraelio žemė buvo sukurta pirma, paskui likęs pasaulis.“…

Dominique Strauss-Kahn ( Buvęs TVF direktorius ) žydas

“Tas, kuris yra neturtings, turi likti neturtingas, o tas, kuris yra turtingas, turiv turėti dar daugiau pinigų. Yra nuodėmė aiškinti kitaip.“ Žydai sako: “Viskas yra nulemta iš anksto.’ (Pinke abot 111)

Žydai vystosi kaip bet kokie kiti parazitai. Parazitai vystosi per kokią nors nenatūralią kraujomaišą, paveldint praščiausius bruožus. Parazitai vystosi po kokiu nors natūraliu spaudimu, per nenatūralų, iškrypusį paveldimumą.Visa liberalinė ekonomikos tvarka yra pagrįsta auksu ir žydija meistriškai suprato, kaip auksui suteikti beveik mistišką galią. Auksas turėjo absoliučią galią virš žmonijos nuo “aukso veršio“ ir Salimono šventyklos Jeruzalėje laikų. Visiškas aukso viešpatavimas buvo toks stiprus, kad žmonės nebegalėjo jo atsižadėti. Žmonės priėmė, kaip dievo duotą tiesą, kad auksas buvo visko visame vertės matas. Bet galima paklausti, iš kur iš tiesų ši pažiūra į auksą atėjo iš tiesų? Auksas turi tik kuklią reikšmę žmogaus gyvenime.

Galima net teigti, kad žmogiškasis gyvenimas be jokių bėdų tęstųsi, net jeigu aukso iš vis nebūtų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s