Mes esame eksperimentų žiurkės arba HAARP ( baisus JAV elektromagnetinis, tektoninis ginklas )

Posted: 2011/09/19 in Chemtrailai

Rusiškas HAARP ( Woodpecker )

Yra aišku, kad globalistų HAARP yra susiję su chemtrailais. Chemtrailai paruošia dirvą elektromagnetinėms bangoms ir jonosferiniams šildytuvams. Ore esantis aliuminis ( padėkokite Lietuvos vyriausybei ) ir bario druska, kitos sveikatai žalingos dalelės priverčia geriau sąveikauti tektoniniam ginklui reikalingą energiją. NATO purškia bario druskos ir aliuminio miltelius, kurie dėka saulės skleidžiamų ultravioletinių spindulių atlieka foto-jonizaciją. Tuomet, sugeneruoja aliuminio-plazmos darinį su elektromagnetikais iš HAARP, žemės girotrono sistemos. Bario druska padidina aliuminio-plazmos junginio dalelių tankumą. Tai reiškia, kad jie gali sukurti didesnio tankio plazmą, negu jonizuodami atmosferą ar orą.

Paklausykite ir susimąstykite. Ruošiami baisūs NATO ginklai prieš žmoniją. Keisti garsai Ukrainoje. Domėkitės HAARP

Keistas garsas per beisbolo rungtynes Amerikoje. Kas tai?

Kanada. Birželio 22d. 2010m. Diena prasidėjo nuo didelių chemtrailų. Po to kažkokie neaiškūs garsai ir vėliau po 11 valandų žemės drebėjimas.

Jei chemtrailai Lietuvoje nebus sustabdyti, tūkstančiai lietuvių mirs dėl apsinuodijimo aliuminiu ir bariu. Tūkstančiai mirs dėl įvairių ligų, padaugės širdies priepuolių ir sergamumai vėžiu. Tai sukels negyvų naujagimių, nevaisingumo padidėjimus, persileidimus.  Chemtrailai dažnai turi naujų ligų bakterijų, anglies, metalų katijonų, ličio, kitų cheminių medžiagų, sunkiųjų metalų. Metai biologinių bandymų su Amerikos piliečiais jau nėra didelė paslaptis. Danguje purškiami mikrobai, kurie mažina žmonių populiaciją. Toks globalistų planas.

Komentarai
 1. […] Mes esame eksperimentų žiurkės arba HAARP ( baisus JAV elektromagnetinis, tektoninis ginklas ). (via matricalietuvoje) […]

 2. PRO parašė:

  Dienrastis Balsas.
  Mus apvoge! Na ir kas?
  Bendrove Mazeikiu nafta, is pradziu amerikieciams dykai perdave tuomeciai lansbergistai-kubilistai krykstavo: oi kaip bus gerai? amerikieciai isciulpe Lietuva iki paskutinio laso, pridare mums simtamilijoniniu nuostoliu ir pabego.Pagarba jiems!
  Jie zino kad jei yra kvailiu juos reikia musti.

  Reikia tiketis,Tevynes sajunga gavo is to nemaza pyrago dali, todel ir garbino Mazeikius tuo metu okupavusia amerikieciu Williams , Opozicija takart viena po kito oro siunte desiniesiems antausius.Jie atsakydavo tuo paciu ir tuo viskas baigesi.
  Del apvogtos Lietuvos ne vienas politikas nesedo uz grotu.

 3. PRO parašė:

  tai pas runkelius taip yra toks mastymas, jie uz save niekada nekovos, nei uz savo seimos gerove, nei pries vergija, netgi jeigu rytoi per visas lietuviskas debieliskas televizjas pasakytu,kad jums purskia nuodus ant galvu, vistiek runkeliai toliau paklustu savo vergvaldziams, svargu alaus neuzdraustu.

 4. Rūta parašė:

  Tai va iš,kur žemės drebejimai,ugnikalnių išsiveržimai,katastrofos Hirosima Nagasaki.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s