Big Brother įsitvirtina Lietuvoje. Policinė valstybė

Posted: 2011/08/27 in Lietuvos padugnės

Masiškas, totalus duomenų rinkimas, interneto stebėjimas ir žmonių sekimas – tai kasdienybė Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Lietuvoje  žmonių telefono pokalbių klausymasis įgauna neregėtą mastą. Lietuva senai jau virto policine valstybe, kurios nusikalstamos valdžios struktūros atsiskaito Amerikos slaptom tarnybom. Kad ir pasižiūrėjus į A.Anušausko komandiruotes. Ką visuomenė žino apie jo komandiruotes į JAV.

A. Anušausko komandiruotė į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), 2009-01-25–2009-01-31

A. Anušausko komandiruotė į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), 2010-01-23–2010-01-31

A. Anušausko komandiruotė į Vašingtoną (Jungtinės Amerikos Valstijos), 2011-01-29–2011-02-03

Visada šis stukačius vyksta į JAV tuo pačiu metu – sausio paskutinę savaitę.

Arvydas Anušauskas

Kaip žmonės yra sekami?  Šiuo metu ES, JAV šalyse visi pasai turi mikroschemas. Lietuvos pasai taip pat. Taip pat yra naudojamos ir kito technologijos tokios kaip  DIVA (Digital Intelligent Video Architecture). Tai atviro kodo, kameros pagrindu sukurta, efektyvi videoprograma ir duomenų valdymo sistemos programinė įranga sujungia skirtingo turinio analizės algoritmus, kaip: Veido atpažinimas, automobilių numerių atpažinimas, vaizdo atpažinimas į vieną ar kelis prisitaikančius ir nesunkiai valdomus objektus. Taip pat plačiai naudojamas asmens biometrinis sekimas, kuris jau planuojamas Lietuvos įkalinimo įstaigose   – t.y. asmens kontrolė, siekiant stebėti, ar jis yra tam tikroje vietoje nustatytu laiku. Tai asmens kontrolės būdas, kai tikrinimai atliekami telefonu: technologijų pagalba kompiuteris atlieka asmens balso atpažinimą. Europoje ir Amerikoje tokia sekimo rūšis dažniausiai naudojama vaikų namuose, imigracijos centruose. Visos šios sekimo technologijos mūsų nuopisų politikų pagalba planuojamos įdiegti ir Lietuvoje. Pavyzdžiui Anglijos įstatymai numato galimybę taikyti biometrinį sekimą vaikams nuo 10 metų amžiaus.

  

Remigijus Šimašius – teisingumo ministras

Remigijus Šimašius. Koks jis Teisingumo ministras. Debiliukas su kostiumu. Eilinis debiliukas kuriantis Big Brother Lietuvoje. Tas debiliukas nuopisa turbūt neskaitė Lietuvos Konstitucijos 22 straipsnio.

Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas.
Asmens susirašinėjimas, pokalbiai telefonu, telegrafo pranešimai ir kitoks susižinojimas neliečiami.Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą.Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį ir šeimyninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.


Komentarai
  1. […] Big Brother įsitvirtina Lietuvoje. Policinė valstybė (via matricalietuvoje) By kantas Masiškas, totalus duomenų rinkimas, interneto stebėjimas ir žmonių sekimas – tai kasdienybė Lietuvoje ir visame pasaulyje. Lietuvoje  žmonių telefono pokalbių klausymasis įgauna neregėtą mastą. Lietuva senai jau virto policine valstybe, kurios nusikalstamos valdžios struktūros atsiskaito Amerikos slaptom tarnybom. Kad ir pasižiūrėjus į A.Anušausko komandiruotes. Ką visuomenė žino apie jo komandiruotes į JAV. A. Anušausko komandiruotė į Vašingtoną … Read More […]

  2. docentas parašė:

    Tuos visi tarnaus Europos Federacijos vyriausybei, kadangi Merkel ir Sarkozy siekia įtvirtinti euro zonos vyriausybę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s