Kristina Brazauskienė – godi bufetininkė

Posted: 2011/08/06 in Lietuvos padugnės

Štai ir gimė dar viena partija Lietuvoje. Jos lydere tapo Lietuvos turtingiausia bufetininkė.

Nėra reikalo rašyti apie padugnių partijas. Manau žmonės ( nors ir klaidinami ) neprileis tų psichopatų prie lovio. Ši padla tvirtina, kad naujos partijos tikslas bus „ginti paprastų žmonių interesus“. Prabangaus viešbučio „Crown Plaza“ savininkė, bufetininkė Kristina Brazauskienė, savo buvusio vyro Algirdo Mykolo Brazausko pagalba pusdykiai privatizavo „Draugystės“ viešbutį, ir vėliau įvairiomis machinacijomis valstybės sąskaita pavogė ne mažiau 15 mln. litų. Dar ši padugnė K.Brazauskienė reikalavo sau Prezidento rentos iki gyvos galvos ir prezidentinių apartamentų Turniškėse.

Lt nuopisos. Kas tų debilų galvose?

Lietuvos padugnės

Burokai balsuoja

Vsio zakono, ilsėkis ramybėje, Lt viskas gerai

Komentarai
 1. […] Kristina Brazauskienė – godi kurva (via matricalietuvoje) By kantas Štai ir gimė dar viena partija Lietuvoje. Jos lydere tapo Lietuvos turtingiausia kurva-sterva. Nėra reikalo rašyti apie padugnių partijas. Manau žmonės ( nors ir klaidinami ) neprileis tų padlų prie lovio. Ši padla tvirtina, kad naujos partijos tikslas bus „ginti paprastų žmonių interesus“. Prabangaus viešbučio „Crown Plaza“ savininkė, kurva-sterva Kristina Brazauskienė, savo buvusio vyro Algirdo Mykolo Brazausko pagalba pusdykiai privatizavo „Dr … Read More […]

 2. Elena parašė:

  o, Dieve, Jūs išprotėjote, kodėl taip keikiatės? Fu, fu… Bloga nuo jūsų, na, neįkandate p. Kristinai, nors ir kaip jūs čia vapaliojate ir kaip stengiatės… Fu, šlykštu nuo jūsų…

 3. pasipiktines keiksnūnu parašė:

  aš irgi apie ja negeriausios nuomones, bet viešoje erdvėe rašyti tokius dalykus…. mužikas tu.

  • matricalietuvoje parašė:

   Čia yra blogas ( dienoraštis ). Rašau, keikiuosi, piktinuosi kiek noriu. Jūsų nuomonė man nesvarbi. Skaitykite delfi.lt ir pasidomėkite Amerikos konstitucijos pirma pataisa. Žiūrite USA filmus taip pat. Kas antras žodis fuck. Ir ką. Rašote komentus Holivudui?

   • pasipiktines keiksnūnu parašė:

    Taip čia yra dienoraštis, bet VIEŠAS. Tu manai, kad gali konkretu žmogų išvadinti kaip tik nori ir viskas normaliai, tada tu labai klysti. Čia jau yra įžeidimas, kurio negina jokia žodžio laisvė , netgi ir Amerikoje (keistokai interpretuoji ta pirmąją konstitucijos pataisa). Ir išvis kaip galima lyginti visa tai su meniniais filmais….. Išmok savo nuomone reikšti kultūringai, arba pasilaikyk ja sau…..

 4. adelija parašė:

  Aš tai labai vertinu kristina ir jeigu bus jos partija būtinai balsuosiu buž ją. sėkmės Kristina

 5. ALDONA parašė:

  Aš labai vertinu Kristiną ir jos sukurtą partiją,labai norėčiau įeiti į jos partijos gretas.Sekmės Jums KRISTINA.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s