Genetiniai žmonės-klonai. Genetinis armagedonas

Posted: 2011/07/28 in transhumanizmas

Didžiausiuose Didžiosios Britanijos prekybos centruose nelegaliai slapta parduodamas klonuotų karvių palikuonių pienas. Nepaisant vartotojų susirūpinimo, ant pieno pakuočių nenurodoma, kad produktas gautas iš klonuotų karvių, todėl vartotojai nė nenutuokia, ką geria. Mokslininkai sukūrė genetiškai modifikuotas karves, kurios duoda tokį pat pieną, kaip neseniai vaikų susilaukusios motinos. Lašiša, kuri užauga dvigubai didesnė, nei įprastai, turėtų tapti pirmuoju genetiškai modifikuotu gyvūnu, skirtu žmonių vartojimui. JK mokslininkai išaugino 155 embrionus, turinčius tiek žmonių, tiek gyvūnų genų. Žiauru tai, kad toks šiurpą keliantis eksperimentas, per kurį sukurti žmonių ir gyvūnų hibridai, buvo laikomas visiškoje paslaptyje. P. Korėjos mokslininkai išvedė genetiškai pakeistą kiaulę, kurios organai gali būti naudojami žmogaus širdies ir kitų organų transplantavimo operacijoms. Genetinė modifikacija leidžia išvengti organų atmetimo pavojaus.

Ar jums nekelia siaubo tokie genetiniai eksperimentai?

Kada ausys auginamos ant pelių.

Marmoset offspring from a genetically modified father have feet that glow green on the soles when observed in UV light (Image: E.Sasaki et al. 2009)

Medūzos ir bezdžionės kombinacija

A mouse genetically engineered to tweet like a bird has been created in Japan

arba pelė, kuri čiulba kaip paukštis.

Komentarai
  1. douktris parašė:

    as jums sakau, – jus jau nebereikalingi parazitams – satanistams. spermos ir kiausineliu bankai jau pripildyti, vergai bus klonuojami pagal poreiky ir paskirty.
    grozekites aliumininiu dangum ir dekokit uz alzheimery. greit nebesuvoksit kur esat ir kas su jumis darosi.

  2. […] Genetiniai žmonės-klonai. Genetinis armagedonas (via matricalietuvoje) By kantas Didžiausiuose Didžiosios Britanijos prekybos centruose nelegaliai slapta parduodamas klonuotų karvių palikuonių pienas. Nepaisant vartotojų susirūpinimo, ant pieno pakuočių nenurodoma, kad produktas gautas iš klonuotų karvių, todėl vartotojai nė nenutuokia, ką geria. Mokslininkai sukūrė genetiškai modifikuotas karves, kurios duoda tokį pat pieną, kaip neseniai vaikų susilaukusios motinos. Lašiša, kuri užauga dvigubai didesnė, nei įprastai, turėtų … Read More […]

  3. onute parašė:

    tai genoinzinerija,mus nori paversti biorobotais kosmaras bet tai jau nebe sapnas ar fantastika tai realybe,tai totalus kisimasis y visatos kurejo darba,net raste parasyta kad nekryzminti skirtingu gyvunu rusiu,jooo tikrai auksciausiojo rustybe ateis ant situ issigimeliu bandytoju galvu,jau dabar matome masiskus isigimimus zmones tampa kaip velniai su ragais kazkokia pasaulinio masto degradacija,viskas zveriskai naikinama regis kad kazkokie antzmogiai uz viso sito eksperimentavimo stovi,tuoj neliks nieko naturalaus tik klaiki butaforija joo 212 arteja..

  4. […] Kas yra eugenika? Eugenika – tai idealios žmonių veislės išvedimas ir „nepilnaverčių“ žmonių pašalinimas ir draudimas jiems daugintis. […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s