Sausio 13d. Klausimų vis daugėja

Posted: 2011/07/11 in Lietuva

Įdomi Romualdo Ozolo knygoje “ Aušros radoniai“ eilutė

„ … Žinota ir apie planuojamus nakties įvykius. Tad ir žmonės pašaukti tyčia. Organizatoriai puikiai žinojo, kad amerikonus vienas argumentas teveikia – nekariaujančiųjų užmušimas. Štai ir buvo mesti po tankais beginkliai žmonės.“

O čia jo atsakas į visokias spekuliacijas.

Pareiškimas
Dėl Algirdo Paleckio spekuliacijų mano knyga „Aušros raudoniai“

 

Bandydamas paremti provokaciškai melagingą teiginį, kad 1991 m. sausio 13-osios naktį Lietuvos gynėjai šaudė į savus, į TV bokštą gynusius žmones, A. Paleckis cituoja mano knygos 171 puslapį, kuriame aš užrašiau ano meto gandais pagrįstas spėliones apie TV bokšto gynėjų žuvimo aplinkybes.Turiu A. Paleckiui priminti, kad mano šiandieninis santykis su ano meto užrašais pakankamai aiškiai išsakytas knygos įvade. Prieš cituojant reikėjo jį persiskaityti. Ir suprasti. Absoliučiai įžūliu laikau gretinimąsi prie manęs teigiant, kad aš reikalavęs balistinių tyrimų. Toks reikalavimas būtų reiškęs, kad maniau mūsų vyrus šaudžius į savo brolius. Savanorių disciplina niekada neabejojau, o jie puikiai žinojo, kur jie galės gintis turimais ginklais. Draudžiu naudotis mano užrašais aiškiai juos falsifikuojant. Visa kita, jeigu reikės, papildomai paaiškinsiu teisme.
2011-01-13

Romualdas Ozolas

Čia manau kad tas pats kaip amerikiečiui pripažinti kad jų pačių vyriausybė organizavo rugsėjo 11d. Tai padaryti psichologiškai labai sunku. Tiesa yra našta. Kas atsitiko tiksliai tą dieną, bus sunku sužinoti. Bet man klausimų nuo to nesumažėjo.

Tik gaila kad Lietuvoje nėra žodžio laisvės. Gyvename diktatūroje, feodalinėje santvarkoje. Pasisakė Paleckis ( jei ir pro šalį ), tai dabar ir naikinamas.

 

Komentarai
  1. […] Sausio 13d. Klausimų vis daugėja (via matricalietuvoje) By kantas Įdomi Romualdo Ozolo knygoje '' Aušros radoniai'' eilutė „ … Žinota ir apie planuojamus nakties įvykius. Tad ir žmonės pašaukti tyčia. Organizatoriai puikiai žinojo, kad amerikonus vienas argumentas teveikia – nekariaujančiųjų užmušimas. Štai ir buvo mesti po tankais beginkliai žmonės.“ O čia jo atsakas į visokias spekuliacijas. Pareiškimas Dėl Algirdo Paleckio spekuliacijų mano knyga „Aušros raudoniai“   Bandydamas paremti provokaciškai m … Read More […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s