Kodėl Lietuvos bankas dirba globalistams? Kodėl?

Posted: 2011/07/10 in Lietuva

Kam turi tarnauti Lietuvos bankas? Koks Lietuvos banko pagrindinis tikslas? Citata iš jų svetainės: Lietuvos bankas, siekdamas savo pagrindinio tikslo – palaikyti kainų stabilumą – atlieka Lietuvos ekonomikos stebėseną, analizę ir numato galimas ekonomikos raidos perspektyvas. 

Kodėl Lietuvos bankas nepateikia tikrų makro ekonomikos analizių? Kokiu reikia būti dalbajobu kad patikėti jų makro ekonomikos analize? Makroekonominių rodiklių kaita rodo, kad Lietuvos ekonomika vis labiau atsigauna. Lietuvos ūkį palankiai veikia ne tik pagrindinių užsienio prekybos partnerių didėjantis aktyvumas, bet ir pradedanti atsigauti vidaus paklausa. Vidaus paklausa, o ypač privatusis vartojimas, atsigauna kiek labiau nei manyta, todėl tikimasi palankesnės ekonominės raidos nei prognozuota anksčiau: realusis BVP 2011 m. turėtų paaugti 5,6 proc., o 2012 m. – 4,8 proc.

Kam jis LB tarnauja? Europos ar Amerikos žydams? TVF? Kam? 2010 m. nedarbo lygis buvo aukštas, tačiau praėjusių metų antroje pusėje ėmė mažėti. Lietuvoje jau kurį laiką mažėja naujų bedarbių, o laisvų darbo vietų daugėja.

2001-2004 metais, kai Dalia Grybauskaitė dirbo finansų ministre, viceministru dirbo Vitas Vasiliauskas. Nei vienas iš šių pareigūnų neprieštaravo, jog „VP Market“ būtų grąžinta nusikalstamo modelio metu įgyta teisė susigrąžinti 76 milijonus litų PVM.  Dėl to  stebėjosi tiek Seimo antikorupcijos komisija, tiek neįgaliųjų organizacijos bei visuomenė. “Verslo tikslas yra pelnas, todėl visiškai suprantama, kad jo siekdami verslininkai nevengia pasainaudoti įstatymų spragomis“ – teigė finansų viceministras Vitas Vasiliauskas“ („Kauno diena“ 2002 08 08)


 


 

 

Komentarai
  1. vitoox parašė:

    OT. Ar cia galima html’inti? O video prisegti? Radau video apie Spain Revolution, bet jau su LT titrais — http://youtu.be/aE1hMEDI35Y

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s