Kas nutylima sausio 13-osios tema?

Posted: 2011/07/03 in Lietuva

Kodėl taip Lietuvos elitas bijo liesti sausio 13d. temą? Analogiška situacija ir Amerikoje su rugsėjo 11d.

Laidos vedėjas tipinis sistemos komformistas pimplaižys.

Liudininkai Paleckio teisme paliudijo, kad jie savo akimis matė šaudančius nuo stogų žemyn, trasuojančiomis kulkomis. Kai kurie matė, kaip to šių šūvių smunka žemyn civiliai žmonės. Vienas aiškiai matė šūvius nuo 9-aukščio, o pagal šūvių garsą girdėjo, kad tai buvo Kalašnikovo automatas. Kiti matė įtartinus augalotus vyrus, bėgančius į namus su šautuvų dėklais, treti prisimena, kaip šie tipai prašėsi įleidžiami ant stogo, o po šūvių spruko tolyn. Tokių liudininkų yra dešimtys, jei ne daugiau.

Komentaras vertas dėmesio:

Buvau tame teisme. Maciau kaip priekyje sedeje zurnalistpalaikiai su loptopais pasijunge mobilu interneta greitai zinias perdavinejo i savo stabus. Maciau ir tuos liudytojus. Pencijinio amziaus kurie nieko nebebijo ir jau niekuo labai ju nebepagazdinsi,amziu savo atgyvene. Tarp ziurovu buvo ir jaunesniu maciusiu šaulius ant stogu, i butus pasibeldziusiu(karoliniskese) ir i svecius uzejusiu treninguotu vyru,lietuviskai kalbejusiu su saunykais,tai tie suprantama dermokratinej saly nenorejo liudyt,bet pikantisku naujienu prisiklausiau…. Bet idomiausia tai,kad iskart po teismo isijungiau delfi, labai smalsu buvo ka atraportavo loptopininkai ir kuriu liudytoju parodymai praejo cenzura i dienrascius. Vistik nenustebau. Parasyta buvo tik tai,kad Paleckis neatsieme savo zodziu ir Butkeviciaus su Masiuliu pavarymas ant Paleckio. Dar Buvo idomu paklausyti Butkeviciaus kaip vartesi savo zodziu “obzore” mol pats obzoras sukure! O apie liudytojus kurie mate kaip saude nuo stogu i minios puse ir susmengacius zmones nuo trasuojanciu kulku ne zodzio!!! Na dabar kaip matau varto,kad ten nesveiko proto zmones ar dar kazkoks briedas. Galbut siandien ir as taip manyciau jei dar pries 10 metu nebuciau pazinojes zmogaus kuris turi medali kaip sausio 13-osios kovotojas ir gaunantis valstybine pencija ar pasalpa kaip nukentejes(nebepamenu) ir sake jis isvis nebuvo prie boksto. Ir nosi susiknezino absoliuciai kitokiom aplinkybem. Tada buvo pirmas sokas apie sausio 13-aja. Nustebina begantis laikas ir toliau… Svarbu,kad vaikams mokyklose gydo galvas apie grazia LT istorija ir tironiska Tarybu sajunga.

Komentarai
 1. Johnsonas parašė:

  Nu ir tragiška laida, kad ir koks tas Paleckis bebūtų bet kodėl jam negalima pasisakyti, o štai konservai ir padlaižiukas žurnalistėlis loja iš zionisto pianisto kišenės: “Rusija baubas, rusam dirbi, rusai eina, durniu katekizmas, kokie čia liudytojai – durniai jie…“, graudi situacija – negalime išsiaiškinti kas ir kaip, nes “isTorikai viską žino“.

  False flag operacijų niekur negalima klibinti, nes iškart paliečiama skaudi vieta status quo. Absurdo teatras – švyturio šalis.

 2. […] Kas nutylima sausio 13-osios tema? (via matricalietuvoje) By kantas Kodėl taip Lietuvos elitas bijo liesti sausio 13d. temą? Analogiška situacija ir Amerikoje su rugsėjo 11d. Laidos vedėjas tipinis sistemos komformistas pimplaižys. … Read More […]

 3. douktris parašė:

  sukos, zino ka nesako.
  satanistai vairuoja svyturio saly ant NWO rifu.

 4. PRO parašė:

  masiulis nusisnekejo…
  Putinas ploja rankutem…ahaah :)) pas Putina 100x didesniu reikalu yra negu sausio 13diena.juk ne jisai taip dare.

 5. onute parašė:

  paleckis matosi uz teisybe nori pasisakyti ,bet tie veikejai neleidzia saiposi,matosi kad melu nori uzdengti tieasa kuri vistiek kaip yla is maiso jau lenda ir organizatoriai provokatoriai to labiausiai bijo,todel ir gesina ta palecky,jum matom kokia “laisva“ lituva turim ir ant kokiu uzsienio ponu dirba musu marionetes ir prie ko veda musu demokratiski ystatymai,o ju turinys vienas -drausti,neleisti,trukdyti,varzyti,atimti,mazinti,persekioti,bausti,reketuoti,santazuoti,griauti,gasdinti,saipytis,engti ir tt..taivat kokioj laisvej mes gyvenam ir priversti emigruoti tam kad isgyventi,labai jau keista ta kapitalistine demonu kratija..

 6. zilva parašė:

  Buvau tame teisme. Maciau kaip priekyje sedeje zurnalistpalaikiai su loptopais pasijunge mobilu interneta greitai zinias perdavinejo i savo stabus. Maciau ir tuos liudytojus. Pencijinio amziaus kurie nieko nebebijo ir jau niekuo labai ju nebepagazdinsi,amziu savo atgyvene. Tarp ziurovu buvo ir jaunesniu maciusiu šaulius ant stogu, i butus pasibeldziusiu(karoliniskese) ir i svecius uzejusiu treninguotu vyru,lietuviskai kalbejusiu su saunykais,tai tie suprantama dermokratinej saly nenorejo liudyt,bet pikantisku naujienu prisiklausiau…. Bet idomiausia tai,kad iskart po teismo isijungiau delfi, labai smalsu buvo ka atraportavo loptopininkai ir kuriu liudytoju parodymai praejo cenzura i dienrascius. Vistik nenustebau. Parasyta buvo tik tai,kad Paleckis neatsieme savo zodziu ir Butkeviciaus su Masiuliu pavarymas ant Paleckio. Dar Buvo idomu paklausyti Butkeviciaus kaip vartesi savo zodziu “obzore“ mol pats obzoras sukure! O apie liudytojus kurie mate kaip saude nuo stogu i minios puse ir susmengacius zmones nuo trasuojanciu kulku ne zodzio!!! Na dabar kaip matau varto,kad ten nesveiko proto zmones ar dar kazkoks briedas. Galbut siandien ir as taip manyciau jei dar pries 10 metu nebuciau pazinojes zmogaus kuris turi medali kaip sausio 13-osios kovotojas ir gaunantis valstybine pencija ar pasalpa kaip nukentejes(nebepamenu) ir sake jis isvis nebuvo prie boksto. Ir nosi susiknezino absoliuciai kitokiom aplinkybem. Tada buvo pirmas sokas apie sausio 13-aja. Nustebina begantis laikas ir toliau… Svarbu,kad vaikams mokyklose gydo galvas apie grazia LT istorija ir tironiska Tarybu sajunga.

 7. egzistentas parašė:

  Oi bijo šnekėt, tik gaf, gaf… Bet netodėl, kad žino kaip viskas buvo, o todėl kad itikėjo propaguojama istorine versija ir tapo idėjiniu sistemos gynėju (žmogumi matančiu tik juoda/balta)…
  Oi bloga ta karta naudojanti internetą savišvietai ir matanti sistemos propaguojama “tiesą“ iš visų pusių…
  O dar durniu katekizmą perskaitę – Durniais patapo. Duok diev, daugiau tokių durnių ant Lietuvos pasidarytų. 🙂

 8. Ne pseodopatriotas parašė:

  Iki šiandienos maniau, kad Paleckis išprotėjo, arba kad jam gerai praplovė smegenis, arba kad jis dirba ruskiams, BET….

  Šiandien išsikalbėjome su kolega (grynakraujis lietuvis) dėl įvykių, susijusių su Golovatovo paleidimu. Jis gyvena (ir prieš 20 metų gyveno) prie pat TV bokšto ir sakė, kad jam seneliai pasakojo (jie irgi gyveno ten pat), kad „…viskas gali būti, kad SAVI ŠAUDĖ Į SAVUS…“, bet seneliai liepė niekam garsiai to nesakyti. O jis pats (mano kolega) buvo tuo metu mažas, ir sako, kad vakaras tada buvo ramus (skaityk – tylus) ir kad girdėjo pavienius šūvius iš arti (iš gretimų namų).

  Pasirodo yra nemažai faktų (straipsnių, knygų, aukštų pareigūnų pasisakymų (tame tarpe ir Lietuvos), liudininkų prisiminimų, ekspertizių nustatymų ir t.t), logiškai įrodančių, kad visa tai buvo gerai suplanuota bendra vakarų spectarnybų specoperacija (tiksliau jos baigiamasis etapas) kurios tikslas buvo TSRS (kaip pagrindinio ir vienintelio, tuo metu, vakarų geopolitinio priešo) sunaikinimas…

  O Lietuvos žmonės buvo apgauti ir išnaudoti…

 9. […] Submitted on Jul/07/27 at 2:09 pm […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s