Satanistas G. Steponavičius

Posted: 2011/06/27 in Lietuva

Satanistas Steponavičius:  Palaiminti stiprieji, nes jie lems pasaulio likimą. Prakeikti silpnieji, nes jų paveldas – jungas!

 Palaiminti galingieji, ir tebūnie jie žmonių gerbiami. Prakeikti bejėgiai, ir tegul jie būna nušluoti nuo žemės paviršiaus!

Satanisto globalisto nusišnekėjimai:

– Ką manote apie tai, kad po jūsų reformos mokslas tapo brangesnis nei užsienio šalyse?

– Tai yra netiksli informacija. Kalbame apie kainas, kurios yra keliems šimtams studijų vietų Lietuvoje, čia kainos yra tikrai didelės. Kalbame apie muzikos krypties studijas. Jūs ištraukiate iš konteksto labai mažą procentą visų studijų, todėl teiginys, kad studijos brangesnės Lietuvoje, neatitinka tikrovės.

– Tai kaip paaiškinti, kad Sorbonos, 0slo bei kitų universitetų studentai moka vos po kelis šimtus litų?

– Na taip, Prancūzijoje, Skandinavijoje mokslas yra iš esmės nemokamas. Tuo ir skiriamės, kad pas mus yra skirtingas finansavimo modelis, patvirtintas Konstitucijoje.

– Tad jūs nemanote, kad dėl didžiulio kokybės ir kainos skirtumo daugybė studentų išvyks iš Lietuvos?

– Manau, bus priešingai. Šia reforma pristabdysime gabiausių, motyvuotų studentų išvykimą. Valstybė finansuos studijas daugiau nei pusei visų abiturientų. Jie bus labiau finansuojami nei iki šiol. Kokybė motyvuotiems studentams studijuoti čia bus didesnė. Iki šiol studijų kokybė buvo menka.

– O 6,5 procento palūkanos už paskolą mokslui, jūsų manymu, yra normalu, kai kitose valstybėse jos yra be procentų?

– Koks bus procentas valstybės remiamų paskolų, dar neaišku. Čia klausimas Finansų ministerijai, kuri vykdys bankų atranką konkurso būdu. Tada ir sąlygos bus aiškios. Kada įvyks konkursas, tada ir komentuosime. Net ir dabar yra nustatytos penkių procentų palūkanos. Mažiau tokiomis ekonomikos sąlygomis nebus.


Komentarai
  1. […] Satanistas G. Steponavičius (via matricalietuvoje) By kantas Satanistas Steponavičius:  Palaiminti stiprieji, nes jie lems pasaulio likimą. Prakeikti silpnieji, nes jų paveldas – jungas!  Palaiminti galingieji, ir tebūnie jie žmonių gerbiami. Prakeikti bejėgiai, ir tegul jie būna nušluoti nuo žemės paviršiaus! Satanisto globalisto nusišnekėjimai: – Ką manote apie tai, kad po jūsų reformos mokslas tapo brangesnis nei užsienio šalyse? – Tai yra netiksli informacija. Kalbame apie kainas, kurios yra keliems ši … Read More […]

  2. vida parašė:

    Liberastų planuose už kelių metų iš viso panaikinti valstybinį universitetų ir institutų finansavimą. Dėl valdiškų lėšų jie turės konkuruoti tarpusavyje ir netgi su verslu, kuris taip pat galės pretenduoti į didelę dalį lėšų mokslui. Po to verslas su tais pinigais eis į universitetus ir nurodinės, ką jiems daryti, ką tirti ir pan., t.y. taps mokslo užakovu už valdiškus pinigus. Aišku, kad nemenką dalį įsisdės sau į kišenę, o mokslo įstaigos tų pinigų nematys…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s