Kas tas tipas Andrius Eiva? Ar tikrai rusai šaudė sausio 13d. 1991m?

Posted: 2011/06/21 in Lietuva

Andrius Eiva, Eitavičius (g. 1948 m. Bonoje) – JAV kariuomenės karininkas. 1972 m. baigė Vest Pointo karo akademiją. 1972–1980 m. vadovavo specialiajam desantininkų būriui Šiaurės Karolinoje, vėliau tarnavo karinėse bazėse Vokietijoje. Pasitraukęs iš tarnybos ginkluotosiose pajėgose lankėsi Afganistane, keletą mėnesių mokė modžahedus kovoti su TSRS kariuomenės daliniais. Bendradarbiaudamas su rusų disidentu V. Bukovskiu, įkalbinėjo afganus nežudyti sovietinių belaisvių, taip išgelbėjo gyvybę keliems šimtams jaunuolių, tarp jų ir lietuviams. JAV įkūrė Amerikos afganų veiksmų federaciją (Federation for American Afghan Action) ir vadovavo jai. Federacijos lobistinėmis pastangomis buvo padidinta karinė pagalba modžahedams. 1991 m. sausio mėn. TSRS agresijos dienomis patarimais padėjo Lietuvos AT rūmų gynėjams, faktiškai vadovavo rūmų gynybai (Vikipedija).

Kodėl Amerikos pilietis vadovavo Lietuvos AT rūmų gynybai? Jis gi buvo labai susijęs su CŽV. Sausio 13-sios bylos 298-ame tome, puslapiuose 64-67 yra pateiktas tuometinio VSD pirmininko M. Laurinkaus dokumentas, kurį jis 1991 vasarį perdavė premjerui Vagnoriui. Tai VSD įrašytas tarybinių kariškių pokalbis racija. Konkretūs kareiviai tarpusavyje kalbasi, kad į juos šaudo iš namų, iš gatvių, nuo stogų, ir jie tariasi, kaip reaguoti. Kodėl tai neištirta, kodėl tai nuleista negirdomis? 

Teismo nuosprendžio 110-as puslapis. Kaip suprasti, kad šūvių į kelias aukas trajektorija ėjo iš viršaus žemyn 40-60 laipsnių kampų, t. y. kaip tik nuo stogų?  

Komentarai
 1. kalavijuotis88 parašė:

  as kai anksciau pamaciauta ta progine moneta tai akys atsivere.
  pagal masonu simbolika sprendziant, tai
  sausio 13 yra puikiai suplanuota akcija
  norint apmulkint vietinius gyventojus.

 2. Artas parašė:

  tai cia tipo gaunasi false flag operation?

  • Johnsonas parašė:

   Tai taip išeitų. Nes ir Eiva ir Butkevičius viską žinojo ir suplanavo, o nervinosi tik dėl to “ar eisis viskas pagal planą“…

 3. […] ryšys tarp Pakistano ir sausio 13d. įvykių Vilniuje? Ką šiuo metu veikia Andrew Eiva? Tas pats žmogus, kuris faktiškai vadovavo Seimo gynybai. Kaip žinoma NATO drounai bomborduoja […]

 4. raudonukas parašė:

  gal dėl to masonas A. Paleckis , vaikystėje nupenėtas pirkiniais iš spec parduotuvių nomenklatūros reikmėms, susirentė prabangius rūmus Laurų kvartale, kuriame be 5 000 000 LTL net šuns būdos nepasistatysi.

 5. sulikiene parašė:

  Reblogged this on visuomenedotcom and commented:
  Neseniai Andrew Eiwa Jono Ohmano facebook paskyroje be to labai džiuagėsi Baltijso snaiperėmis moterimis. Kaip jų neva bijojo Čečėnijos kare rusų kariai, net verkė…Eiwa eiwa, kur nueisi?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s