Globalistų planas radikaliai sumažinti žmonių skaičių

Posted: 2011/06/07 in Naujoji Pasaulio Tvarka ( Endgame )

John Holdren, Barako Obamos patarėjas mokslo ir technologijos klausimais: Galėtų būti lengviau įgyvendinti moterų, susilaukusių dviejų ar trijų vaikų, sterilizacijos programą, nors operacija yra sudėtingesnė nei vazektomija, taikoma sterilizuojant vyrus. Ilgalaikio veikimo sterilizacijos kapsulė, kurią būtų galima implantuoti po oda ir pašalinti, kai norima pastoti, atveria papildomas galimybes priverstinai reguliuojant vaisingumą. Tą kapsulę būtų galima implantuoti prasidėjus lytinei brandai ir pašalinti gavus oficialų leidimą gimdyti, kai gimdymų skaičius ribotas.

Bill Gates, “Microsoft” įkūrėjas: Šiuo metu pasaulyje gyvena 6,8 mlrd. žmonių. Jau artėjama prie 9 mlrd. Jei sėkmingai padirbėtume kurdami naujas vakcinas, tobulindami sveikatos priežiūrą, reprodukcines sveikatos paslaugas, galėtume sumažinti tą skaičių 10 ar 15 procentų.

Ted Turner, CNN įkūrėjas: Idealiausia būtų, kad gyventų 250-300 mln. žmonių, 95 proc. mažiau, nei dabar yra.

Prince Philip, Duke of Edinburgh: Jei galėčiau reinkarnuotis, norėčiau grįžti į Žemę kaip virusas žudikas, kad sumažinčiau gyventojų skaičių.

David Rockefeller: Neigiama gyventojų skaičiaus augimo įtaka mūsų planetos ekologinėms sistemoms tampa pasibaisėtinai akivaizdi. 

Margaret Sanger, Šeimos planavimo federacijos įkūrėja: Didžiausias gailestingumas, kurį šeima gali parodyti savo mažametei atžalai, – tai nužudyti ją. 
Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s